Hakkımızda

İş Hayatımız ve Değişim...


 
İş Hayatımız ve değişim...

Yaşadığımız çğdaki hızlı gelişmeler, farkı sektörlerdeki dev şirketlerin bile '' yapabildikleri ile yapabileceklerini'' daha da önemlisi ''geçmiş ile geleceği'' sürekli sorgulamasına sebep olmaktadır. Özellikle yeni oluşumların eşiğindeki ülkemizde, her Türk firması gibi bizlere düşen sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve tüm gayretimizi çağın beklentileini karşılamak için kullanmamızdır.

1996 yılında Ankara'nın Kızılay Semti - Selanik caddesindeki ofisimizde başladığımız serüven, ülkemizdeki ve iş hayatımızdaki değişimin en önemli tanıklarından birisi olmamızı sağlamıştır. Biz ve bizim gibi bu ülkeye gerçekten gönül verenlerin iş hayatları, gerek olumlu gerekse olumsuz pekçok ''kilometre taşına''sahiptir. Geçmişin izlerini taşıyarak kucakladığımız yeni yüzyılda; hızla gerçekleşen teknolojik ilerlemeler, yeni finansal yapılanmalar ve acımasız ölçülere varabilen rekabet koşulları gibi potansiyel riskler, dünya çevresindeki tüm firmaların gelecek ile ilgili planlamalarında maksimum düzeyde umutsuzluğa sebebiyet vermektedir. Bu psikolojiden bile en önemli hazinemiz olan ''İş Ahlakı'' ile mümkün olacaktır.

Bu çerçevede başlıca hedefimiz Güvenlik Sektöründeki haklı konumumuzun bize getirmiş olduğu saygınlığı, yeni iş alanlarına potansiyel insan kaynağımız ve çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek, önümüzdeki yüzyıl içinde daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz.
Karacan Dersaneleri
Keskinoğlu Tavukçuluk
Lider Kağıtcılık A.Ş.
GMD Siemens
Yıldız İplik A.Ş.
Metro Turizm

Güvenlik konusunda daha fazla bilgiye ulaşın.

İş yerlerinde, otoparklarda ya da kontrol altında tutulmak istenen bütün mekanlarda giriş ve çıkışları kontrol altına alınarak iş yerinin güvenliğini ve çalışan personelin iş disiplinini sağlar.

Toplumu daha güvenli hale getirmek ister miydiniz?


Copyright © 2009 ERG Grup Güvenlik A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.