Bina Yöneticiliği


Yöneticilik Zor İş Diyorsanız, Çözüm Bizde
Sizin Apartmanınızıda bir Profesyonel Yönetsin

Apartman ve sitelerde malikler arasında ki iyi ilişkileri zedelemeden, huzurlu bir ortamda olabilmeniz için sizlere hizmet sunmaktayız.

Toplu yaşam alanları olan apartman, site, iş hanlarınızı, iş merkezlerinizi şeffaf, güvenli, huzurlu komşuluk ilişkilerini zedelemeden tesisinizin işletmesini, bakım,onarım, güvenlik ve personel yönetimi konusunda sorunlarınızı en aza indirerek profesyonel olarak yönetiyoruz.Apartman ve site yönetimi özel bir takım bilgi ve becerileri gerektirmektedir.

Profesyonel alt yapımız ve geniş kadromuz ile ERG Grup olarak sizlere bu hizmetleri en uygun şartlarda temin etmekteyiz.

ERG Grup Yönetim Hizmetleri Bina Yönetimi, Site Yönetimi, Elektrik ve Su Tesisatı Kurulumu ve Sorunları, Ev ve İş Yerleri İçin Eleman Temini,Çocuk ve Hastalar için Bakıcı Temini, Apartman ve Site Güvenlik Hizmetleri , Bina İç Temizlik Hizmetleri, Ev ve Ofis Temizlik Hizmetleri,Haşere İlaçlama Hizmetleri konusunda ihtiyaçlarınızda bizi arayın, size en uygun çözümü birlikte bulalım.
Karacan Dersaneleri
Keskinoğlu Tavukçuluk
Lider Kağıtcılık A.Ş.
GMD Siemens
Yıldız İplik A.Ş.
Metro Turizm

Güvenlik konusunda daha fazla bilgiye ulaşın.

İş yerlerinde, otoparklarda ya da kontrol altında tutulmak istenen bütün mekanlarda giriş ve çıkışları kontrol altına alınarak iş yerinin güvenliğini ve çalışan personelin iş disiplinini sağlar.

Toplumu daha güvenli hale getirmek ister miydiniz?


Copyright © 2009 ERG Grup Güvenlik A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.